„Žalgirio“ ėjimas į skolą: aiškėja pinigų suma, kurios trūksta „Žalgiriui“

„Žalgirio“ ėjimas į skolą: aiškėja pinigų suma, kurios trūksta „Žalgiriui“

Zalgiris.lt ir LKL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ savaitgalį sudrebino Europos krepšinio rinką, kai per dvi dienas pasirašė sutartis su dviem naujais krepšininkais, kurie abu neseniai vilkėjo Stambulo „Anadolu Efes“ marškinėlius.Iki sezono pabaigos „Žalgirio“ marškinėlius vilkės Isaiah Tayloras bei Achille Polonara.

Tiesa, naujokų papildymas patuštino „Žalgirio“ piniginę.

I. Tayloras kauniečiams kainavo apie 150 tūkst. eurų, o A. Polonara - apie 300 tūkst. eurų.


Tai reiškia, kad „Žalgiris“ viršijo planuotą biudžetą. Tai patvirtino ir komandos vadovas Paulius Motiejūnas.

„Dabar jau netelpame į biudžetą, bet norime toliau tęsti gerą išpirktų bilietų bangą ir geras emocijas. Įtampos yra, bet susitvarkysime. Bilietų pardavimai kažkiek tai padengia, - teigė P. Motiejunas.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, „Žalgiriui“ iki sezono pabaigos reikia rasti papildomus 200 tūkst. eurų, kitaip sezoną teks baigti skoloje.

Klubas tikisi, kad šią problemą išspręsti padės sirgaliai, kurie šį sezoną jau devynis kartus išpirko visus bilietus į Eurolygos namų rungtynes.

Kaip anksčiau rašėme, „Žalgiris“ šį sezoną iš bilietų tikisi surinkti apie 4 mln. eurų, tačiau ši suma turėtų būti didesnė nei planuota.

Šiuo metu tikimasi iki sezono pabaigos surinkti bent jau 4,4 ar 4,7 mln. eurų. Jei tai įvyks, „Žalgiris“ sezoną baigs be skolų, ar net padidins savo biudžetą.

Primename, kad „Žalgiris“ šį sezoną planuoja disponuoti 11,3 mln. eurų biudžetu.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: