K. Maksvytis: „Atkrintamosiose lengva nebūna ir kiekvienos rungtynės yra skirtingos“

Nelengva pergale Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalį pradėjo Kauno „Žalgiris“, kuris Garliavoje 69:58 (23:15, 15:14, 16:20, 15:9) nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelį“.

Serija vyks iki trijų pergalių, o antrasis mūšis numatytas trečiadienį Panevėžyje.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis neturėjo priekaištų auklėtiniams dėl kovingumo.

„Iškovojome pergalę. Galbūt ne taip lengvai, kaip norėjome, bet, manau, kad gera gynyba, ypatingai ketvirtame kėlinyje, lėmė rungtynių perlaužimą. Tris kėlinius mūsų gynyba buvo nebloga ir dėl to laimėjome rungtynes. Kažkiek blogai pradėjome trečiąjį ketvirtį ir buvo fiziškumo bei motyvacijos stoka. Tai padėjo varžovams grįžti į rungtynes. Bet atkrintamosiose lengva nebūna ir kiekvienos rungtynės yra skirtingos. Šįkart mes pasiėmėme pergalę.

Dėl Polonaros nėra aišku. Jo būklė paaiškės artimiausiu metu. Patys matėte, kad jis susigriebė už kojos.

Finalo ketverto rezultatai buvo netikėti. Jei pusfinaliuose palaikiau abi lietuviškas komandas, tai jos pralaimėjo. Laimėjo „Real“, kuri man kaip vyresniam žmogui primena senų laikų „Žalgirį“ su Saboniu centre ir keturiais gynėjais. Kažkas panašaus yra „Real“. Zoninė gynyba... Manau, kad jie nusipelnė pergalės“, - kalbėjo K. Maksvytis.