G. Žibėnas: „Šiandien drąsiai galiu pasakyti – „Rytas“ pradėjo finalą“

„Betsafe-LKL“ didžiojo finalo serijoje čempionų titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ įspūdingu būdu atstatė pusiausvyrą.

Giedriaus Žibėno kariauna savo sirgalių apsuptyje 94:71 (24:19, 24:22, 27:15, 19:15) sutriuškino Kauno „Žalgirį“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1.

Po mačo „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas buvo patenkintas savo auklėtiniais.

„Prieš dvi dienas nebuvome patenkinti ir supratome, kad žaidėme prastai. Šiandien drąsiai galiu pasakyti – „Rytas“ pradėjo finalą. Žaidėjai greitai padarė išvadas, šiandien buvome kietesni, vertėme juos dažniau klysti, susitvarkėme su Arnu Butkevičiumi, kuris jiems yra labai svarbus.

Trečias kėlinys, kas mus paskandino Kaune, šiandien mus pakėlė į viršų. Buvome pasiruošę jų kietesniam įėjimui po didžiosios pertraukos, bet šiandien mes buvome geresni. Žaidėjai mėgavosi gynybiniais veiksmais ir didžiavosi 50 prieš 50 kamuoliais.

Fanų buvo didžiulis indėlis ir galime ne tik lyginti, bet ir drąsiai sakyti, kad „Jeep“ arena prilygsta pačioms karščiausioms arenoms Europoje. Kas nesutinka, tai jau ne mūsų problema“, - pasakojo G. Žibėnas.