Jonaviečius sutriuškinęs „7bet-Lietkabelis“ išplėšė lemiamas LKL mažojo finalo rungtynes

LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi itin intriguojanti mažojo finalo serija, kurioje prireiks lemiamųjų penktųjų rungtynių.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pamiršo praeitą nesėkmę ir išvykoje 75:55 (23:18, 20:11, 16:15, 16:11) nepasigailėjo Jonavos „CBet“.

Jonaviečiai sužaidė nerezultatyviausią susitikimą šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

Taip Nenado Čanako auklėtiniai lygino serijos rezultatą – 2:2. Įdomu tai, kad penktasis mačas birželio 9 dieną vyks neutralioje arenoje – Šiauliuose.

Tolimi metimai leido „CBet“ geriau atidaryti rungtynes (6:3), bet tuo šeimininkai džiaugėsi neilgai, kadangi „7bet-Lietkabelis“ persvėrė rezultatą – 12:6. Martinas Laksa nutraukė „CBet“ taškų stygių, o Gyorgy Golomanui atsakymą turėjo Glynnas Watsonas (11:14), beje, kiek vėliau būtent jo baudų metimai lygino rezultatą – 16:16. Jamelo Morriso metimai skaudžiai baudė šeimininkus, kurie po pirmo kėlinio atsiliko 18:23.

Nors G.Watsonas pridėjo dar porą taškų savo ekipai, Panevėžio klubas, vedamas G.Golomano bei Željko Šakičiaus, ėmė tolti – 37:26. Skirtumas pirmąsyk tapo dviženklis, o iš jo šeimininkams sunkiai sekėsi kapstytis – 29:39. Po dviejų ketvirčių svečiai buvo priekyje 43:29.

Po ilgosios pertraukos jonaviečiai visiškai nerado ginklų puolime. Nors pastangas dėjo sėkmingą atkarpą kūręs Dovis Bičkauskis, panevėžiečiai gerai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir persvaros nebarstė – 59:44. Laiko liko dar užtektinai, tačiau Pauliaus Murausko metimai galutinai triuškino „CBet“ vyrus – 69:48. Daugiau šeimininkai dėl pergalės nebekovojo, paskutinės minutės tebuvo formalumas.

„CBet“: Glynnas Watsonas 13, Jeffery Garrettas 8, Aurimas Majauskas 7, Goranas Huskičius 6 (6 rez. perd.), Vytautas Šulskis, Martinas Laksa (5 atk. kam.), Edvinas Šeškus ir Dovis Bičkauskis – po 5.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 23 (4/7 trit.), Gyorgy Golomanas 14, Kristianas Kullamae 12 (8 atk. kam.), Paulius Murauskas 8, Vytenis Lipkevičius 7 (7 atk. kam.)