„B Tribūna“ - nepatenkinti: „Nenorime girdėti jokių kalbų apie draugystes su „Wolves“

„B Tribūna“ - nepatenkinti: „Nenorime girdėti jokių kalbų apie draugystes su „Wolves“

LKL nuotr.

Praėjusį antradienį pirmas Čempionų lygos rungtynes namie sužaidęs Vilniaus „Rytas“ iškovojo pirmąją pergalę. Po ilgosios pertraukos varžovus parbloškę vilniečiai rezultatu 99:63 įveikė Opavos „Opavą“.Praėjus šiek tiek laiko, apie šias rungtynes mintimis pasidalijo ištikimiausi „Ryto“ sirgaliai „B Tribūna“.

Kviečiame paskaityti:

„Neįtikėtinai nepalankus tvarkaraštis lemia, kad Europinį turnyrą namuose atidarome lapkričio viduryje. Situacija atrodo bene absurdiška. Šios rungtynės arenoje pritraukia apie 3000 rytfanių bei 150 aktyviai komandą palaikančiųjų B Tribūnoje. Turbūt buvo naivu tikėtis, jog peršokus iš Jeep arenos į Siemensą iškart padvigubinsime žmonių skaičius. Pripratinti žmones lankytis arenoje užima laiko ir daug pastangų, marketingui turėtume skirti daugiau išteklių.


Atmosferą arenoje galime vertinti dviprasmiškai. Kartais atrodė, kad pasiektume tokį vakarėlį kaip Jeep arenoje mūsų tribūnoje trūko dar daugiau žmonių, tačiau ketvirtas kėlinys vis dėlto parodė, kad užsikurti įmanoma. Iki sprogimo pritrūko visai nedaug. Todėl tikime, kad atkaklesnėse rungtynėse tai pavyks padaryti.

Didelę pagarbą atiduodame išvykos fanams. Tai yra krepšinio palaikymo kultūros grožis, kai mažos komandos fanai, neturėdami daug vilčių dėl saviškių pergalės, vis tiek keliauja paskui ją ir dainomis palaiko savo klubą. Netgi sugeba surengti šiokį tokį vaizdinį palaikymą su balionais. Todėl po rungtynių apsikeičiame abipusiais plojimais. Opavoje ir mes parodysime viską, ką turime geriausio.

Dar vienas pastebėjimas dėl viešos komunikacijos apie Vilniuje sutilpsiančias dvi komandas. Ši komunikacija yra absurdiška ir paranki wolvesam. Joks save gerbiantis rytfanis su šia mintimi niekada nesusigyvens ir iš Ryto pusės nenorime girdėti jokių kalbų apie draugystes. Savo poziciją išreikšime jau po dviejų savaičių.

Artimiausia išvyka - šeštadienį į Jonavą. Registracija asmenine žinute. Po jos, sekmadienį pradėsime registraciją į rungtynes su wolves. Vilnieti, laukia velniškai svarbių kovų metas, tad junkis prie mūsų nuo pat pradžių!“, - teigė „B Tribūna“.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: