Oficialu: „Ryto“ klubą paliko D.Jacksonas

Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Ryto“ komandą netikėtai paliko įžaidėjas Demetriusas Jacksonas. Krepšininkas pareiškė, kad dėl šeimyninių aplinkybių privalo išskristi į Jungtines Amerikos Valstijas.Žaidėjo pageidavimu klubas susilaikys nuo komentarų, kurie liečia jo šeimos reikalus, tačiau pradėjo paieškas kas galėtų pakeisti D.Jacksoną komandoje.

„Ši žinia buvo labai netikėta klubui. Pats krepšininkas paprašė nedetalizuoti jo šeimyninių aplinkybių. Gerbiame jo privatumą ir norime tikėti DJ žodžiais. Bet mums tai skaudi žinia, netenkame vieno lyderių ir labai svarbaus žaidėjo. Bet kokiu atveju nuoširdžiai linkime sveikatos Demetrijaus artimiesiems, o patys pradedam žiūrėti kas galėtų jį pakeisti šiuo sudėtingu pasaulinės pandemijos metu, kuri apsunkina žaidėjų atvykimo procedūras“, – kalbėjo klubo direktorius Justas Jankauskas.

Už kontrakto nutraukimą „Ryto“ klubas gaus numatytą kompensaciją.

Primename, kad Graikijos naujienų portalas SDNA praneša, kad amerikietis domina Atėnų „Panathinaikos“ klubą.

Verta paminėti, jog penktadienį PAO paliko kitas įžaidėjas - Keifers Sykesas, todėl gynėjų grandyje ieško papildymo.

D. Jacksonas buvo „Ryto“ lyderis, kuris LKL pirmenybėse vidutiniškai pelnė po 13,5 taško, atkovodavo po 3,3 kamuolio, atlikdavo po 5,2 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 18,8 naudingumo balo.

FIBA Čempionų lygos starte D. Jacksonas į „Peristeri“ krepšį įmetė 14 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Krepsiniozinios.lt ir RytasVilnius.lt