M. Schilleris džiaugiasi, kad turi tokį stiprų savo šeimos palaikymą (FOTO)

Instagram nuotr.

Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris socialiniame tinkle pasidalino nuotrauka, kurioje įsiamžino prie savo šeimos narių atvaizdų, kurie yra „Žalgirio“ arenoje.„Pažvelkite, ką radau tribūnose! Žinau, kad mano šeima stebi mačus iš namų, bet dar maloniau juos matyti čia, arenoje“, - rašė M. Schilleris.Apie tai parašė ir pats „Žalgirio“ klubas.

„Mūsų ekipos vyriausiasis treneris Martinas Schilleris džiaugiasi, kad turi tokį stiprų ne tik savo šeimos, bet ir visų žaliai baltų sirgalių palaikymą už savo nugaros rungtynių metu“, - rašė „Žalgiris“.Primename, kad žalgiriečiai penktadienį 81:79 antrą kartą šiame sezone palaužė Pirėjo „Olympiacos“.

„Žalgiris“ primena, jog bilietą įsigiję žiūrovai sulauks laiško su nuoroda, į kurią reikės įkelti savo nuotrauką iki pusės, o tai užtikrins stendo su žmogaus atvaizdu atsiradimą „Žalgirio“ arenos tribūnose.

Visi tokia galimybe pasinaudoję sirgaliai save galės nuolat matyti ir televizijos ekranuose – stendai su jų atvaizdais atsitiktine tvarka bus išdėlioti tribūnoje už komandų atsarginių žaidėjų suolelių bei sekretoriato.

Krepsiniozinios.lt