Mokslininkas kirto Šarui: „Jeigu dvi taurelės tokios galingos, tai gal tiks ir sporto traumoms gydyt?“

Mokslininkas kirto Šarui: „Jeigu dvi taurelės tokios galingos, tai gal tiks ir sporto traumoms gydyt?“

Barcelona ir Stopkadras nuotr.

Sekmadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barcelona" žaidė Ispanijos čempionato rungtynes, kuriose po pratęsimo 95:96 nusileido Manresos BAXI ekipai.Po šio mačo Šaras spaudos konferencijoje pasisakė, ką galvoja apie koronavirusą.

"Visi interpretuoja šiuos žodžius kaip nori, bet jeigu prieš 10 metų man pasakytų, kad man yra toks virusas, tai Lietuvoje išgertume dvi taureles arbatos ir sekančią dieną eitume į darbą. Taip būtų, jei nebūtų užkurtas toks reikalas kaip omikronai, deltakronai, kovidai ir taip toliau. Nežinau, kam čia šis dalykas reikalingas, bet su daug kuo nesutinku.

Kiekvieną sykį, kuomet tai pasisakau, niekur nematau, kad tai būtų išspausdinta. Spėju, jog ne visiems tai yra naudinga", – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Po tokių Šaro žodžių savo mintimis socialiniame tinkle pasidalijo duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius.

"Dvi taurelės ir eini į darbą. Tik va 7543 (pagal vakar dienos duomenis) Lietuvos piliečiams nelabai paėjo su šituo patarimu.

Jeigu dvi taurelės tokios galingos tai gal tiks ir sporto traumoms gydyt? Nusitraukei raiščius, dvi taurelės ir pirmyn į aikštę? Ar mirė nors vienas sportininkas kuris tai padarė? Nemirė, reiškia veikia!

Labai gerbiu Jasikevičių už jo pasiekimus krepšinyje, bet šį kartą Jasikevičius dėjo pro šalį. Pasas varžovams. Epidemija visus užkniso juodai, bet virusui į visų mūsų frustraciją nusispjaut. Skambiais pareiškimais jo neišgąsdinsi. Atvirkščiai tokie pareiškimai kaip tik gilina duobę kurioje mes visi dabar sėdim", – teigė V. Zemlys-Balevičius.Primename, kad Š. Jasikevičius COVID-19 jau sirgo du kartus. Pirmą sykį šia liga jis buvo užsikrėtęs dar praėjusio sezono pradžioje bei jautė silpnus simptomus. Antrą kartą Šaras nejautė jokių simptomų.

Pats Šaras yra pasiskiepijęs.Krepsiniozinios.lt