L. Ballas apdergė mūsų šalį: „Lietuva - slegianti šalis, kurioje visi nekenčia, kad ten yra“

L. Ballas apdergė mūsų šalį: „Lietuva - slegianti šalis, kurioje visi nekenčia, kad ten yra“

Lietuvoje viešėjęs Lonzo Ballas susidarė ne kokį įspūdį apie šią šalį.Čikagos „Bulls“ gynėjas kalbėdamas „LightHarted“ podkaste pareiškė, kad Lietuva yra „niūri šalis, į kurią jis nebegrįžtų“.

„Lietuva buvo tikrai slegianti. Lankiau ten savo šeimą. Antrą kartą ten tikrai nevykčiau. Jūs esate ten buvę? Ten visi niūrūs ir niekas nesišypso. Atrodo, kad visi nekenčia tavo buvimo šalia. Tada supratau, kad turiu kuo greičiau išvykti“, - sakė Lonzo Ballas.

Prienuose L. Ballas lankėsi 2018 metais, kuomet pasibaigus sezonui NBA atvyko palaikyti savo brolius LaMelo ir LiAngelo.

Jis pats stengėsi kuo mažiau bendrauti su lietuviais, atsisakė duoti interviu, visą laiką slapstėsi už filmavimo grupės apsaugos darbuotojų.

Šį sezoną Lonzo Ballas NBA lygoje vidutiniškai pelno po 12,9 taško, atkovoja po 5,5 kamuolio ir atlieka po 5,1 rezultatyvaus perdavimo.

Primename, kad LaMelo Ballas šiuo metu taip pat žaidžia NBA ir vilki Šarlotės „Hornets“ marškinėlius. Jis šį sezoną NBA vidutiniškai įmeta po 19,3 taško, atkovoja po 7,3 kamuolio bei atlieka po 7,6 rezultatyvaus perdavimo.Krepsiniozinios.lt