C. Osmanas atvedė Turkiją į antrąją pergalę (Ukraina įveikė estus)

Antrąją pergalę Europos čempionate iškovojo Turkijos rinktinė, kuri A grupės mače 101:87 (31:29, 19:23, 25:19, 26:16) įveikė Bulgarijos krepšininkus.

Turkijos strategas Erginas Atamanas šioje dvikovoje leido pailsėti savo vienai iš žvaigždžių Furkanui Korkmazui.

Pralaimėtojų neišgelbėjo puikiai žaidęs Aleksandras Vezenkovas, kuris pelnė 28 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus.

Nugalėtojams Cedi Osmanas per 35 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Bulgarija: Aleksandras Vezenkovas 28 (15 atk. kam.), Chavdaras Kostovas 15, Dee Bostas 12 (13 rez. perd.), Emilis Stoilovas 8.

Turkija: Cedi Osmanas 25 (8 atk. kam.) Alperenas Sengunas 20 (9 atk. kam.), Shane'as Larkinas 13 (9 rez. perd.), Bugrahan Tunceras (7 rez. perd.) ir Sehmusas Hazeras po 10.

***

Pergalę Europos čempionato C grupėje pasiekė Ukraina, kuri 74:73 (15:21, 18:14, 23:26, 18:12) palaužė Estijos rinktinę.

Pergalę ukrainiečiams lėmė Ilyjos Sydorovo metimas prasidėjus paskutinei mačo minutei. Vėliau estų ataka buvo nesėkminga.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Sviatoslavas Mychailiukas.

Estijai 17 taškų pridėjo Maikas-Kalevas Kotsaras ir atkovojo 9 kamuolius.

Tuo metu Panevėžio „Lietkabelio“ naujokas Kristianas Kullamae įmetė 11 taškų.

Estija: Maikas Kotsaras 17 (9 atk. kam.), Kristianas Kullamae 11, Henri Drellas 10, Kerr Kriisaas (8 rez. perd.), Sanderis Raieste ir Kristjan Kitsing po 9.

Ukraina: Sviatoslavas Mychailiukas 18, Volodymyras Herunas 12, Illya Sydorovas 11, Ivanas Tkačenka ir Issufas Sanonas po 10.