Per anksti vadžias atleidusi Prancūzija turėjo pavargti su vengrais

Antrą pergalę Eurobasket 2022 iškovojo Prancūzijos rinktinė (2/1) ir pagerino savo situaciją B grupėje.

Vincento Collet auklėtiniai po ketvirtajame kėlinyje sugrįžusios intrigos vis tik 78:74 (21:17, 21:22, 25:14, 11:21) įveikė Vengrijos (0/3) krepšininkus.

Pastarieji B grupėje kartu su lietuviais išlieka neragavę pergalės skonio. Antradienį abi rinktinės susikaus tarpusavyje ir vienai pralaimėjimas reikš čempionato pabaigą.

Prancūzai po trijų kėlinių turėjo pakankamai komfortišką pranašumą pirmaudami 67:53.

Vis dėlto vengrai ginklų nesudėjo ir ketvirtajame kėlinyje nusprendė dar pakutenti padus šio mačo favoritams.

Likus 37 sekundėms Prancūzijos pranašumas išseko iki vieno metimo - 74:72. Davidas Vojvoda tritaškiu metimu turėjo progą išvesti Vengrijos rinktinę į priekį, tačiau metimas skriejo pro šalį, o Guerschonas Yabusele realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino prancūzų pergalę.

Prancūzija: G. Yabusele (5/7 dvit., 1/1 trit.) - 17, R. Gobertas (9 atk. kam.) - 15, E. Fournieras - 12, V. Poirieras - 10 taškų.

Vengrija: A. Hanga (4/8 trit.) - 18, M. Hopkinsas - 10, B. Varadis (3/3 dvit., 1/2 trit.) ir S. Benke po 9, D. Vojvoda - 8 taškai.