Vokietija vos neprisižaidė: mačo pabaigoje įveikė Juodkalniją

Šeštadienį Europos čempionate startavo ketvirtfinalio etapas, kuriame pergalę iškovojo Vokietijos rinktinė. Ji 85:79 (19:10, 29:14, 19:26, 18:29) susitvarkė su Juodkalnijos krepšininkais bei žengė toliau.

Vokietija ketvirtfinalyje susitiks su Čekijos ir Graikijos poros nugalėtoja.

Ryškiausias nugalėtojų gretose buvo Dennisas Schroderis. Jis per 35 minutes surinkęs 22 taškus, sugriebęs 4 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Juodkalnijos ekipoje su 25 taškais rezultatyviausias buvo Kendrickas Perry

Vokietija: Dennisas Schroderis 22 (8 rez. perd.), Maodo Lo ir Franzas Wagneris po 14, Johannesas Thiemannas, Danielis Theisas ir Andreasas Obstas po 9.

Juodkalnija: Kendrickas Perry 25 (6 rez. perd.), Bojanas Dubljevičius 22 (7 atk. kam.), Marko Simonovičius 13 (9 atk. kam.), Vladimiras Mihailovičius 12.

Per pirmąsias aštuntfinalio rungtynes šeštadienį Prancūzija po pratęsimo palaužė Turkiją 87:86, o Slovėnija ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti atkakliai besipriešinusią Belgiją 88:72.