S. Scariolo po pergalės: „Mano vaikinai viršijo bet kokias viltis“

S. Scariolo po pergalės: „Mano vaikinai viršijo bet kokias viltis“

FIBA nuotr.

Šių metų Europos vyrų krepšinio čempionato finale sekmadienį susikaus pasaulio čempionė Ispanija ir olimpinė vicečempionė Prancūzija.



Tai paaiškėjo po penktadienio vėlų vakarą Berlyne vykusio antro „EuroBasket 2022“ pusfinalio, kuriame Ispanijos rinktinė po permainingos kovos 96:91 (27:24, 19:27, 19:20, 31:20) nugalėjo turnyro šeimininkus Vokietijos krepšininkus.

Po pergalės Ispanijos rinktinės vyr. treneris Sergio Scariolo džiaugėsi savo auklėtiniais.

„Noriu pasveikinti vokiečius, kurie turėjo gerą čempionatą. Jų sudėtis nuostabi, o sirgaliai sukūrė puikią atmosferą. Bet tuo pačiu metu negaliu rasti žodžių, kuriais galėčiau pasveikinti savo žaidėjus.


Mano vaikinai viršijo bet kokias viltis. Šis medalis yra netikėtas, bet man jis dar saldesnis, nes atlikome daug sunkaus darbo, palaikėme vienas kitą ir žaidėme komandinį bei gynybinį krepšinį. Ketvirtame kėlinyje rungtynes mums laimėjo dideli kiaušiniai“, - kalbėjo S. Scariolo.

Verta paminėti, kad šią krepšinio vasarą nebuvo nė vieno turnyro, kuriame Ispanija nebūtų pasiekusi finalo.

Net devynios Ispanijos rinktinės iškovojo aukso arba sidabro medalius.

18-mečiai ir 20-mečiai iškovojo aukso medalius, o 16-mečiai ir 17-mečiai laimėjo sidabro medalius.

Tuo metu 16-metės, 17-metės ir 18-metės atsiėmė sidabro medalius, o 20-metės iškovojo aukso medalį.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: