Lenkų šturmą atlaikiusi Vokietija pasidabino bronzos medaliais

2022 metų Europos krepšinio čempionato bronzos medaliais pelnytai pasidabino viena turnyro šeimininkių Vokietijos krepšinio rinktinė.

Gordono Herberto auklėtiniai Berlyno arenoje gausiai palaikomi savo sirgalių 82:69 (19:14, 17:9, 18:26, 28:20) įveikė šio čempionato "pelene" pramintą Lenkijos komandą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo arenos šeimininkai, kurie demonstravo tiesiog geležinę gynybą. Po dviejų kėlinių vokiečių pranašumas siekė 13 taškų - 36:23.

Vis dėlto po pertraukos lenkai kilo į lemiamą šturmą. Varžovų gynyboje atradę spragų jie po truputį artėjo, o ketvirtojo kėlinio pradžioje po A. J. Slaughterio tritaškio atstatė "status-quo" - 59:59.

Intrigos kvapas ir toliau niekur nedingo, bet įpusėjus lemiamam ketvirčiui vokiečiai vėl buvo priekyje - 70:64. Dennise'o Schroderio tritaškis skaudžiai dūrė į paširdžius lenkams - 73:64.

Mateušas Ponitka individualiomis pastangomis dar bandė gelbėti savo rinktinę, tačiau puolime atsakymų radusi Vokietijos rinktinė išlaikė pranašumą ir iškovojo bronzą - 82:69.

Buvęs žalgirietis Nielsas Giffey rungtyniavo vos 6 minutes per kurias pasižymėjo 2 taškais.

Vokietija: D. Schroderis (3/3 dvit., 4/7 trit., 8/9 baudos, 8 kl.) - 26, J. Voigtmannas (9 atk. kam.) - 14, A. Obstas ir D. Theisas po 9, F. Wagneris - 8, J. Thiemannas - 6 taškai.

Lenkija: M. Sokolowskis (6 atk. kam.) - 18, J. Garbaczas (4/4 trit.) - 12. A. J. Slaughteris (10 rez. perd.) - 10, M. Ponitka - 9, A. Dziewa - 8 taškai.