Puikiai pasirodę M. Kuzminskas ir M. Kalnietis baigė pasirodymą Europos taurėje

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv Kuban" komanda pasirodymą Europos taurės varžybose baigė ketvirtfinalyje.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 78:82 (24:18, 13:23, 19:18, 22:23) nusileido kitam Rusijos klubui Kazanės "Unics" ir seriją pralaimėjo 1:2.

Pirmąją dvikovą 94:88 laimėjo "Unics", antrąją – 86:74 "Lokomotiv Kuban".

Prasidėjus paskutinei minutei svečiai atsiliko minimaliai – 76:77, tačiau perlaužti susitikimo eigos nesugebėjo, nepadėjo ir tai, kad Jordanas Morganas realizavo tik vieną iš keturių baudų metimų.

Abu Lietuvos rinktinės žaidėjai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo labai pastebimi.

M.Kuzminskas per 36 minutes pelnė 19 taškų (3/8 dvit., 1/4 trit., 10/12 baudų), atkovojo 10 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, sykį suklydo, gavo bloką, dukart prasižengė ir surinko 28 naudingumo balus – daugiausia iš visų mačo žaidėjų.

M.Kalnietis per 33 minutes įmetė 8 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit., 1/1 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.

Pusfinalyje "Unics" susitiks su Bolonijos "Virtus" ekipa.

"Unics": Jamaras Smithas 19 (3/5 trit.), Okaro White'as (7 atk. kam., 3 bl., 26 naud. b.) ir Jordanas Morganas (9 atk. kam., 27 naud. b.) po 17, Johnas Brownas 10 (5 atk. kam.).

"Lokomotiv Kuban": Kevinas Hervey 22 (5 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 19 (10 atk. kam., 28 naud. b.), Nigelas Williamsas-Gossas 9 (8 rez. perd.), Mantas Kalnietis 8 (8 atk. kam., 8 rez. perd,.).