„Unics“ nesulaikė M. Belinelli, tačiau nukovė „Virtus“ ir žais lemiamas rungtynes

Kazanės "Unics" pristabdė Milošą Teodosičių, nesulaikė Marco Belinelli, tačiau iškovojo pergalę Europos taurės pusfinalyje, kuriame prireiks lemiamų rungtynių.

Rusijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos 85:81 (18:14, 29:23, 24:24, 14:20) palaužė Bolonijos "Virtus" ir išlygino seriją iki dviejų pergalių – 1:1.

Pirmąją akistatą Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai laimėjo rezultatu 80:76, o lemiama dvikova įvyks balandžio 14 dieną Italijoje.

Rusijos komanda ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo net 75:61, tačiau varžovai spurtavo 10:2 ir sugrąžino intrigą – 78:71. Likus 3 su puse minutės Dimitriui Prifčiui teko stabdyti žaidimą – 80:75.

Johnas Brownas realizavo vos vieną badų metimą iš keturių, o likus 19 sekundžių M.Teodosičius dvitaškiu išlygino rezultatą – 81:81. Jamaras Smithas neklydo prie baudų metimo linijos, o M.Belinelli likus 5 sekundėms prarado kamuolį. J.Smithas vėl buvo šaltakraujiškas ir užtikrino pergalę.

Abi komandos netaikliai atakavo iš toli – pataikė po 8 tritaškius iš 29 (27,6 proc.), o svečiai beveik dvigubai dažniau klydo – 15:8.

"Unics": Isaiah Canaanas 19 (4/9 trit., 8 atk. kam., 23 naud. b.), Jordanas Theodore'as 15 (2/7 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Okaro White'as 12 (9 atk. kam.), Jordanas Morganas 11 (3/7 baudų), Jamaras Smithas 8 (0/5 trit.).

"Virtus": Marco Belinelli 33 (5/7 dvit., 5/9 trit., 8/9 baudų, 36 naud. b.), Milošas Teodosičius 11 (0/8 trit., 9 rez. perd.), Vince'as Hunteris 10 (5 atk. kam.), Gianpaolo Ricci 7 (5 atk. kam.), Amedeo Tessitori 6 (2 bl.).