„Parma“ krito FIBA Europos taurės pusfinalyje (Traumą patyrė A. Juškevičius)

Penktadienį prasidėjo FIBA Europos taurės finalo ketverto kovos, o lietuviškasis Permės „Parma“ klubas pusfinalyje patyrė pralaimėjimą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 80:81 (21:28, 29:18, 15:22, 15:23) pralaimėjo Ness Zionos „Ironi“ krepšininkams.

Mačo herojumi tapo Wayne'as Seldenas, kuris likus 12 sekundžių įsmeigė tritaškį ir pelnė pergalingus taškus.

Adas Juškevičius buvo naudingiausias Rusijos klubo gretose. Tiesa, gynėjas trečiajame kėlinyje patyrė traumą. Jis per 22 minutes surinko 17 taškų, 2 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą bei 16 naudingumo balų.

Tuo metu Eigirdas Žukauskas per 27 minutes pelnė 11 taškų, sugriebė 8 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Parma“: Adas Juškevičius 17, Lorenzo Williamsas 13, Maksimas Grigorjevas 12, Eigirdas Žukauskas 11 (8 atk. kam.), Borisas Savovičius 10 (10 atk. kam.).

„Ironi“: Wayne'as Seldenas 24, Patrickas Milleris 15, Nimrodas Levi 14, Braianas Angola 12 (9 atk. kam.), Jerome'as Meyinsse'as 10.