Čempionų lygoje T. Dimša buvo vienas vedlių į pergalę prieš VEF

Tomas Dimša vėl buvo vienas vedlių į pergalę, šį kartą – pirmajame FIBA Čempionų lygos D grupės mače.

Trevizo "Nutribullet" (1-0) namie po atkaklios kovos 91:85 (23:22, 19:30, 23:12, 26:21) palaužė Latvijos čempionus Rygos VEF (0-1) krepšininkus.

Italijos komanda po dviejų kėlinių atsiliko dviženkliu skirtumu (42:52), tačiau po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 29 su puse minutės įmetė 16 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 20 taškų surinkęs Henry Simsas (6 atk. kam., 5 kl., 20 naud. b.), 14 pridėjo Michalas Sokolowskis (6 rez. perd.), 11 – DeWayne'as Russellas (10 rez. perd.), 10 – Aaronas Jonesas (2/3 trit.).

Pralaimėjusiems Devondrickas Walkeris (5/7 trit.) pelnė 21, Jalenas Riley (5/8 trit.) – 17, Ronas Curry (3/5 trit., 4 rez. perd.) – 13 taškų.