17 taškų po pertraukos sukrapščiusi M. Echodo ekipa nusileido turkams

Martynas Echodas sėkmingai išnaudojo trenerio jam skirtas minutes aikštėje, bet Venecijos "Umana Reyer" (1-1) klubas patyrė nesėkmę Europos taurės turnyre.

Antroje mačo dalyje visiškai sustojus italų ekipos puolimui ji savo žiūrovų akivaizdoje 62:70 (22:21, 23:13, 12:12, 5:24) turėjo pripažinti varžovės iš Turkijos Bursos "Frutti Extra" (1-1) pranašumą.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai buvo priekyje rezultatu 45:34 ir pralaimėjimu šiose rungtynėse net nekvepėjo.

Po pertraukos vaizdas pasikeitė kardinaliai - Turkijos klubas visiškai surakino Venecijos krepšininkus gynybos gniaužtuose. "Umana Reyer" žaidėjai per visą antrą rungtynių dalį sugebėjo sukrapštyti vos 17 taškų.

Toks menkas rezultatas neužtikrino italams pergalės, tad ja džiaugėsi buvusio "Šiaulių" ir "Ryto" legionieriaus Dereko Needhamo vedama "Frutti Extra" komanda.

M.Echodas per 16 žaidimo minučių įmetė 6 taškus (2/5 dvit., 2/6 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus prasižengė bei užfiksavo 9 naudingumo balus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo D. Needhamas su 18 taškų, jam geriausiai talkino Allerikas Freemanas pelnęs 15.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Mitchellas Wallas ir Stefano Tonutas, kurių kraičiuose po 10 taškų.