Vėl naudingo A. Kulbokos klubas palaužė „kanarėles“ ir žengia be pralaimėjimų

Klubo nuotr.

Arnoldas Kulboka svariai prisidėjo prie antrosios Patrų "Promitheas" (2-0) pergalės Europos taurės varžybose.

Graikijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje po atkaklios kovos 93:82 palaužė Las Palmo "Gran Canaria" (1-1) krepšininkus.

Likus 2 minutėms iki dvikovos pabaigos aikštės šeimininkai atsilikinėjo 79:82. Tuomet A.Kulboka pradėjo spurtą išlygindamas rezultatą tolimu šūviu, po kurio taškus rinko vien jo komandos draugai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas per 33 minutes įmetė 11 taškų (1/3 dvit., 3/4 trit.), sugriebė 9 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 34 ir 15 taškų surinkę Joe Youngas (8/12 dvit., 3/6 trit., 9/9 baudų, 6 rez. perd., 39 naud. b.) ir Nikolaos Gkikas (4/4 trit.), 11 pridėjo Anthony Cowanas (3/4 trit.).