Buvęs „Žalgirio“ snaiperis J. Strelnieks buvo puikus, tačiau to pergalei nepakako

Praėjusiame sezone Kauno „Žalgiryje“ žaidęs gynėjas Janis Strelnieks su Graikijos klubu FIBA Čempionų lygoje patyrė pralaimėjimą, rašo INFOKrepsinis.lt.

Atėnų AEK (1/2) namuose 66:73 (16:12, 20:11, 10:29, 20:21) po atkaklios kovos turėjo pripažinti Bonos „Telekom Baskets“ (2/1) ekipos pranašumą.

Kaune žaidęs latvis per 26 minutes praleistas ant parketo pelnė 20 taškų (3/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir viso surinko 13 naudingumo balų.

Trečiąjį kėlinį Graikijos krepšininkai pralaimėjo net 19 taškų skirtumu (10:29), po kurio per likusį laiką nepavyko iškovoti pergalės.

AEK: Janis Strelnieks 20, Akilas Mitchellas 14 (8 atk. kam.), Kenny Williamsas 10, Cameronas McGriffas 8 (8 atk. kam.).

„Telekom Baskets“: TJ Shortsas II 26 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeremy Morganas 14, Finnas Delany 11, Leonas Kratzeris 6 (9 atk. kam.).