V. Kariniausko ekipa patyrė pralaimėjimą (D. Tarolio ekipa šventė pergalę)

FIBA Europos taurės turnyre pralaimėjimą patyrė Vaido Kariniausko atstovaujama Bambergo „Brose“ ekipa, kuri namie 78:81 turėjo pripažinti Suva Rekos „Golden Eagle Ylli“ komandos pranašumą.

Lietuvis pralaimėjusiems per 12 minučių surinko 2 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 3 naudingumo balais.

Rezultatyviausiai Bambergo ekipoje buvo Christianas Sengfelderis pelnęs 23 taškus.

Nugalėtojams Rashunas Davisas įmetė 19 taškų.

***

Tuo metu Donato Tarolio atstovaujama Oradijos CSM ekipa iškovojo antrą pergalę. Ji namuose 98:76 nugalėjo Mecheleno „Kangoeroes“ krepšininkus.

D. Tarolis per 31 minutę surinko 17 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

***

Šarūno Vasiliausko Voluntario CSO ekipa svečiuose 61:76 nusileido Krailsheimo „Merlins“ komandai, kurioje rungtyniauja Arūnas Mikalauskas.

Š. Vasiliauskas pralaimėjusiems per 27 minutes įmetė 7 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

A. Mikalauskas nugalėtojams pelnė 7 taškus, sugriebė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 7 naudingumo balais.