FIBA Europos taurėje – A. Veličkos ir M. Sušinsko klubo pergalė prieš V. Kariniausko ekipą

FIBA Europos taurės mače trečiadienį susidūrė Vokietijos komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujamas Chemnico "Niners" (2-2) klubas išvykoje užtikrintai 84:68 (21:16, 24:16, 17:21, 22:15) įveikė Bambergo "Brose" 92-2) ekipą su Vaidu Kariniausku.

A.Velička per 25 minutes įmetė 13 taškų (4/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

M.Sušinskas per 25 minutes pridėjo 9 taškus (3/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

V.Kariniausko sąskaitoje – 8 pelnyti taškai (2/3 dvit., 2/4 trit.), po 1 atkovotą bei perimtą kamuolį, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 8 naudingumo balai vos per 11 minučių.