M. Kuzminsko klubas krito Atėnuose (O. Olisevičiaus ekipa baigė pasirodymą)

Mindaugas Kuzminskas ir jo komandos draugai Izmiro "Pinar Karsiyaka" (2/4) ekipoje šią naktį greičiausiai lengvai neužmigs.

Turkijos ekipa paskutinėse reguliaraus sezono FIBA Čempionų lygos B grupės rungtynėse išvykoje 72:80 (20:9, 20:15, 16:26, 16:30) nusileido Atėnų AEK (3/3).

"Pinar Karsiyaka" dar trečio kėlinio pradžioje turėjo milžinišką 25 taškų persvarą, tačiau jos nebuvo gana. Greitai solidų pranašumą išbarstę svečiai ketvirto kėlinio viduryje jau atsilikinėjo. Užsivedusių AEK krepšininkų jiems pagauti nebepavyko ir šie džiaugėsi pergale.

Lietuvis šiose rungtynėse per 23 minutes pasižymėjo 7 taškais (1/5 trit., 4/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą prasižengė bei užfiksavo 10 naudingumo balų.

Į pergalę aikštės šeimininkus vedė Akilas Mitchellas surinkęs 25 taškus, buvusio žalgiriečio Janio Strelnieko kraityje 13 taškų.

Svečių gretose pirmuoju smuiku griežė Jaylonas Brownas pelnęs 17 taškų.

M. Kuzminsko ekipa grupėje liko trečia, Graikijos klubas antras ir abi tęs kovą atkrintamosiose dėl patekimo tarp pajėgiausių 16-os ekipų.

Pirmą vietą šioje grupėje užėmė ir tiesių kelią į aštuntfinalį nusitęsė Bonos "Telekom Baskets" (5/1) klubas iš Vokietijos, kuris šiame ture išvykoje 90:66 (23:15, 21:25, 19:15, 27:11) nušlavė pasirodymą FIBA Čempionų lygoje baigusią Emilijos Redžo "Unahotels" (2/4) su Osvaldu Olisevičiumi.

Jis per 24 minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo ir prarado po kamuolį, 2 sykius prasižengė ir mačą baigė su 4 efektyvumo balais.

Vokiečius į pergalę vedė Leonas Kratzeris su 16 taškų, italų ekipoje išsiskyrė Michele Vitali pelnęs 17 taškų.