„Rytas” įveikė Tenerifės komandą ir pratęsė sezoną tarptautiniame fronte

Svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Vilniaus „Rytas“ (3/3). Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 85:78 (17:20, 28:20, 23:17, 17:21) palaužė Tenerifės „Lenovo“ (4/2) ir pratęsė sezoną tarptautiniame fronte.

Vilniečiai grupėje liko antri ir dabar kovos Čempionų lygos įkrintamąsiose.

Vilniečių varžovu įkrintamosiose bus trečiąją vietą G grupėje užėmęs Salonikų PAOK klubas.

Rezultatyviausiai „Ryto“ gretose rungtyniavo Marcusas Fosteris, kuris per 38 minutes pelnė 21 tašką (4/8 dvit., 3/9 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Pirmame tarpusavio susitikime „Rytas“ svečiuose prieš „Lenovo“ neatsilaikė rezultatu 74:89.

FIBA Čempionų lygos įkrintamosios kovos vyks sausio 3-18 dienomis.

"Rytas": Marcusas Fosteris 21 (3/9 trit., 5 rez. per., 4 bl., 20 naud. b.), Elvaras Fridrikssonas 19 (5/6 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), Gytis Radzevičius 11 (1/4 dvit., 3/6 trit., 10 atk. kam., 5 – puolime), Evaldas Kairys (6 atk. kam.) ir Jarvis Williamsas po 6, Gytis Masiulis (1/4 trit., 9 atk. kam.), Margiris Normantas (4 rez. perd.) ir Benedekas Varadi (5 atk. kam.) po 5, Martynas Echodas 4, Tomas Lekūnas 3.

"Lenovo": Jaime Fernandezas 18, Sasu Salinas 9 (0/3 dvit., 3/8 trit.), Giorgis Šermadinis 8, Marcelinho Huertas (1/3 dvit., 1/4 trit., 6 rez. perd.) ir Moussa Diagne (6 atk. kam.) po 7.