Rezultatyvių M. Sušinsko ir A. Veličkos klubas patyrė dramatišką nesėkmę FIBA

Dramatišką nesėkmę FIBA Europos taurės antrojo etapo mače patyrė Mindaugo Sušinsko ir Arno Veličkos atstovaujama Chemnico "Niners" (1-3) komanda.

Vokietijos klubas Prancūzijoje po permainingos kovos 75:77 (20:19, 18:25, 18:10, 19:23) nusileido Šolė "Cholet Basket" (3-1) krepšininkams.

Pergalę aikštės šeimininkams išplėšė Dominico Artiso tolimas šūvis likus 3 sekundėms.

Lemiamu galėjusiu tapti metimo nepataikęs M.Sušinskas per 27 minutes pelnė 19 taškų (1/3 dvit., 5/12 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

A.Velička per 31 minutę įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

12 taškų pridėjo Wesas Clarkas, 11 – Malikas Osborne'as.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Dominicas Artisas (5/6 trit.) bei po 12 pelnę T.J.Campbellas (4/7 trit.) ir Perry Ellisas (7 atk. kam.).