Europos taurės starte „Lietkabelis“ pralaimėjo „Budučnost“ ekipai

Betsafe-LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pradėjo kovas 2023-24 m. Europos Taurės sezone – antradienio vakarą Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje Roberto Štelmaherio auklėtiniai 76:65 (17:17, 14:21, 22:12, 23:15) nusileido „Budučnost“ ekipai, rašo KKLietkabelis.lt.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, po pirmųjų septynių minučių pirmavę 15:8, tačiau gera Gabrieliaus Maldūno atkarpa leido panevėžiečiams rezultatą išlyginti (17:17).

Antrajame ketvirtyje vyko apylygė kova, bet paskutinėmis kėlinio minutėmis „7bet-Lietkabelis“ susikrovė plius septynis (31:38). Per pirmus du kėlinius svečiams Maldūnas surinko 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Po pertraukos per kelias minutes Lietuvos ekipa savo pranašumą dviejų Pauliaus Valinsko tritaškių dėka jau padidino iki dviženklio (35:49), tačiau „Budučnost“ sugebėjo spurtuoti 10:0 ir toliau tęsėsi kova taškas į tašką.

Lemiamame kėlinyje rungtynių vadeles į savo rankas perėmė Podgoricos klubas ir galiausiai susikrovė dviženklę persvarą (72:61), kurios panevėžiečiams panaikinti jau nebepavyko.

„7bet-Lietkabeliui“ 16 taškų surinko Maldūnas, 14 pridėjo Orelikas.

„Budučnost“: Jacorey Williamsas (6 atk. kam.) ir McKinley Wrightas po 13, Vladimiras Mihailovičius 12, Yoanas Makoundou 10, Brandonas Paulas 7 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Gabrielius Maldūnas 16 (8 atk. kam.), Gediminas Orelikas 14 (6 atk. kam.), Deividas Sirvydis 8 (7 atk. kam.), Paulius Valinskas, Nikola Popovičius ir Vytenis Lipkevičius po 6.