FIBA Europos taurėje Jonavo ekipa patyrė nesėkmę prieš Kipro čempionus

LKL nuotr.

Pralaimėjimą FIBA Europos taurės C grupėje patyrė Jonavos „CBet“ (1/1) ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 80:87 (13:21, 22:22, 22:18, 23:26) nusileido Larnakos AEK (2/0) komandai.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kipro, kurie pirmavo didžiąją dalį pirmosios rungtynių pusės. Šeimininkai per pirmąsias 20 minučių padarė net 10 klaidų, kas leido "Petrolina-AEK" krepšininkams turėti 8 taškų pranašumą (35:43).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo švelninti rezultatą ir kelis kartus trečiajame kėlinyje komandas skyrė vos 1 taškas, tačiau svečiai turėjo savų atsakymų ir sėkmingiau uždarė kelinuką (57:61).

Lemiamą ketvirtį Kipro atstovai pradėjo spurtu 11:0 ir nutolo (57:72). Rungtynių pabaigoje "CBet" nebeatsitiesė ir patyrė nesėkmę rezultatu 80:87.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų gretose sužaidė Mike‘as Lewisas, kuris įmetė 23 taškus.

„Cbet“: M. Lewisas 23 (3/6 trit., 4 rez. perd.), S. Micovičius 16 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), A. Marelja 13 (6/7 dvit., 5 atk. kam., 5 kl.), M. Hughesas 12, I.Gandia 6 (4 rez. perd.), E.Šeškus 5 (1/7 trit., 4 rez. perd.), L.Kreišmontas 3 (4 rez. perd.), T. Jogėla 2.

AEK: T. Brownas 23, Ch. Jonesas 18, J. Huntas 13 (8 atk. kam.).