Gran Kanarijoje „7bet-Lietkabelis“ nusileido Europos taurės čempionams

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pratęsė kovas 2023-24 m. sezone – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynėse Ispanijos saloje Gran Kanarijoje, Las Palmo mieste 88:77 (21:15, 17:16, 29:29, 21:17) nusileido vietos „Gran Canaria“ klubui.

Rungtynes 9:2 pradėjo šeimininkai, bet netrukus identiška atkarpa atsakė ir panevėžiečiai (11:11). Visgi per pirmą kėlinį penkis kamuolius praradę svečiai po pirmuoju dešimties minučių turėjo minus šešis (21:15).

Įpusėjus antrajam kėliniui Ispanijos ekipa įgijo dviženklį pranašumą (33:22), bet iki pertraukos „7bet-Lietkabeliui“ pavyko jį aptirpdyti (38:31). Per pirmus du kėlinius svečiams 10 taškų surinko po traumos į rikiuotę grįžęs Valinskas.

Trečiojo ketvirčio pradžioje panevėžiečiai sumažino deficitą iki keturių, bet spurtavę šeimininkai po Brussino tritaškio vėl susikrovė dviženklę persvarą (52:40). „7bet-Lietkabelis“ sugebėjo išsilaikyti rungtynėse – ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes komandas skyrė aštuoni taškai (72:64).

Visgi šeimininkai spurtavo 11:0, vėl gerokai nutolo (83:64) ir per likusias penkias minutes panevėžiečiams tepavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą.

„7bet-Lietkabeliui“ geriausias sezono rungtynes sužaidęs Martynas Varnas surinko 17 (8/10 baud.), Valinskas pridėjo 12 taškų.