„Lietkabelis“ Italijoje patyrė pralaimėjimą

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Trento mieste Italijoje 76:70 (20:17, 15:10, 19:19, 22:24) nusileido „Dolomiti Energia“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, pirmąjį kėlinį užbaigę išsiverždami į priekį po Davide Alviti tritaškio (20:17). Įpusėjus antrajam ketvirčiui Trento klubas padidino pranašumą iki dviženklio (32:22), o į antrą mačo dalį nusinešė plius aštuonis (35:27).

Per pirmus du kėlinius panevėžiečiai pataikė vos aštuonis metimus iš trisdešimt keturių, bet atkovojo net dešimt kamuolių puolime. Svečiams aštuonis taškus surinko Deividas Sirvydis.

Po trečiojo kėlinio rezultatas liko nepakitęs – Italijos ekipa pirmavo aštuoniais taškais (54:46). Nors panevėžiečiams dar buvo pavykę keliskart priartėti, bet likus mažiau nei dviems minutėms „Dolomiti Energia“ vėl susikrovė dviženklę persvarą (72:61) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„7bet-Lietkabeliui“ 21 tašką pelnė Deividas Sirvydis, 11 pridėjo Paulius Valinskas, Nikola Popovičius pridėjo 10 taškų.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Vytenio Lipkevičiaus ir Martyno Varno.

„Dolomiti Energia“: Andrejus Gražulis 18, Davide Alviti 14, Paulas Biligha ir Kamaras Baldwinas po 12.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 21 (3/6 trit.), Paulius Valinskas 11, Nikola Popovičius 10, Gabrielius Maldūnas 8 (5 atk. kam.).