„Lietkabelis“ krito Prancūzijoje ir komplikavo savo padėtį

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Breso Burgo mieste Prancūzijoje 104:71 (22:17, 25:19, 24:24, 33:11) nusileido vienai iš B grupės lyderių „JL“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, prabėgus keturioms minutėms po Jeremy Morgano tritaškio įgiję dviženklį pranašumą (16:6). Visgi panevėžiečiai nesustojo, deficitą panaikino, o antro kėlinio pradžioje Dovio Bičkauskio tolimas metimas persvėrė rezultatą Lietuvos komandos naudai (22:23).

Iki pertraukos „JL“ sugebėjo vėl susigrąžinti dviženklę persvarą (47:36), o negana to pirmosios rungtynių dalies pabaigoje Vytenis Lipkevičius gavo antrą nesportinę pražangą ir buvo išvarytas iš rungtynių.

Per pirmus du kėlinius šeimininkams Prancūzijos talentas Zaccharie Risacheras surinko 11 taškų, panevėžiečiams po 8 pelnė Lipkevičius, Sirvydis ir Popovičius.

Trečiojo kėlinio pradžioje Breso Burgo klubas įgijo rekordinę septyniolikos taškų persvarą (53:36), tačiau ją svečiams dar pavyko sumažinti iki ketvirtojo kėlinio pradžios (71:60).

Apsukų šeimininkai nesumažino ir ketvirtajame kėlinyje – spurtavo 9:0 ir padidino pranašumą iki rekordinio (80:60), įpusėjus kėliniui panevėžiečiai užsidirbo penktą nesportinę pražangą, skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo (96:66) ir laiko sugrįžti į rungtynes svečiams jau nebeužteko.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Pauliaus Valinsko ir Martyno Varno.

„JL“: Z. Risacheras 22, M. Salašas 16, B. Brownas ir I. Mike`as po 15, J. Morganas 11.

„Lietkabelis“: N. Popovičius 18, D. Sirvydis 15, V. Lipkevičius ir G. Orelikas po 8, D. Bičkauskis 7.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais Citadele-KMT ketvirtfinalyje sausio 21 d. su Klaipėdos „Neptūnu“, sausio 30 d. Panevėžyje svečiuosis Vroclavo „Slask“, o vasario 7 d. – Klužo-Napokos „U-BT“.