„Lietkabelis“ nusileido „Turk Telekom“ ir prarado viltis žengti į kitą etapą

Betsafe-LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Turkijoje, sostinėje Ankaroje 88:73 (19:16, 25:20, 15:24, 29:13) nusileido vietos „Turk Telekom“ ekipai.

Pralaimėjęs lemiamą mačą „7bet-Lietkabelis“ prarado ir minimalius šansus patekti į Europos taurės atkrintamąsias.

Panevėžiečiai rungtynes pradėjo keturiais lengvais taškais, bet pirmąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė šeimininkai (19:16). Panevėžiečiams per pirmas dešimt minučių Deividas Sirvydis surinko septynis taškus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Turk Telekom“ irmą kartą įgijo dviženklę persvarą (32:21), o į pertrauką nusinešė plius aštuonis 44:36). Šeimininkai per pirmą mačo dalį perėmė net aštuonis kamuolius.

Trečiajam kėliniui perkopus į antrą pusę panevėžiečiai įgavo pagreitį ir likus mažiau nei keturioms minutėms po Martyno Varno persvėrė rezultatą (49:50) ir minimalų pranašumą išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pradžios (59:60).

Persvarą šeimininkai susigrąžino ketvirtajame kėlinyje, likus trims minutėms pirmavo septyniais taškais (74:67), o netrukus, švieslentėje degant mažiau nei dviems minutėms, vėl pirmavo dviženkliu skirtumu (77:67) ir „7bet-Lietkabeliui“ sugrįžti į kovą laiko nebeužteko.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Pauliaus Valinsko ir Gedimino Oreliko.

„Turk Telekom“: Tyrone’as Wallace’as 31 (7 atk. kam.), Jamesas Palmeris 20, Yigitcanas Saybiras (7 atk. kam.) ir Jarodas Jonesas po 13.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 18 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 14, Martynas Varnas ir Gabrielius Maldūnas po 9, Vytenis Lipkevičius (7 atk. kam.) ir Stefanas Birčevičius po 7.