„Lietkabelis“ pergalingai baigė kovas Europos taurėje

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė paskutines šio sezono Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 92:87 (27:26, 25:20, 18:21, 22:20) įveikė Klužo-Napokos „U-BT“ ekipą iš Rumunijos.

Šeimininkai rungtynes pradėjo atkarpa 10:4, bet į ją varžovai atsakė savąja 16:3 ir perėmė pranašumą (13:20). Visgi po rezultatyvaus pirmojo ketvirčio minimalų pranašumą turėjo panevėžiečiai (27:26).

Antrojo kėlinio pradžioje spurtavę 12:2 Čanako auklėtiniai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (39:28), visgi ją svečiai iki pertraukos kiek aptirpdė (52:46). Per pirmus du kėlinius panevėžiečiai pataikė 6 tritaškius iš 9 ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Trečiajame ketvirtyje svečiams iš Rumunijos buvo pavykę išlyginti rezultatą (65:65), bet į lemiamą kėlinį „7bet-Lietkabelis“ sugebėjo nusinešti plius tris (70:67).

Likus mažiau nei trims minutėms iki rungtynių pabaigos Vytenis Lipkevičius padidino šeimininkų pranašumą iki penkių (86:81). Tuomet D.J. Seeley ir Deividas Sirvydis apsikeitė dvitaškiais (88:83), panevėžiečiai apsigynė ir Sirvydis pridėjo du taškus (90:83).

Netrukus Jarrellas Eddie realizavo tris baudų metimus (90:86), svečiai iš Rumunijos privertė varžovus suklysti, bet Andrija Stipanovičius pataikė tik vieną baudą (90:87). Likus kiek mažiau nei trims sekundėms Lipkevičius sumetė abi baudas (92:87) ir įtvirtino pergalę.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Gedimino Oreliko bei Europos Taurei neregistruotų Diante Baldwino ir Djordje Gagičiaus, o Paulius Valinskas ir Nikola Popovičius ant parketo nepasirodė.

„7bet-Lietkabelis“: D. Sirvydis 22, V. Lipkevičius 17, L. Lelevičius 11, D. Bičkauskis ir G. Maldūnas po 10, N. Stuknys 8, D. Slavinskas ir M. Varnas po 7.

„U-BT“: J. Eddie 20, D. J. Seeley 15, R. Patrickas 13, B. Jonesas ir A. Stipanovičius po 11.