Solidi suma: aiškėja būsimas Š. Jasikevičiaus atlyginimas „Fenerbahče“ komandoje

Stambulo „Fenerbahče“ klubas oficialiai paskelbė, kad Šarūnas Jasikevičius perima komandos vairą.

Italijos žurnalistas Andrea Calzoni skelbia, kad Šaras turės laisvę atlikti pokyčius „Fenerbahče“ sudėtyje dar šį sezoną.

Turkijos žurnalistas Arca Yuceoralas informuoja, kad lietuvis už šio sezono dalį uždirbs apie 800 tūkst. eurų.

Kitą sezoną jo atlyginimas sieks apie 1,5 mln. eurų.

Tiesa, Krepsiniozinios.lt šaltiniai šios informacijos nepatvirtino.

„Barcelona“ klube Šaras praėjusį sezoną gavo apie 2 mln. eurų.

Primename, kad Š. Jasikevičius „Barceloną“ treniravo nuo 2020 iki 2023 metų vasaros.

Praėjusį sezoną „Barcelona“ Eurolygoje užėmė ketvirtą vietą, Karaliaus taurės neperžengė ketvirtfinalio barjerą, o vietiniame čempionate iškovojo aukso medalius.

Vadovaujama lietuvio Katalonijos sostinės ekipa dukart laimėjo vietines pirmenybes ir du sykius kėlė į viršų Karaliaus taurę.

Eurolygos finalo ketverte žaista tris kartus, bet nė sykio nepavyko iškovoti titulo.