3×3 turnyre žinomi žmonės žaidė krepšinį su Eurolygos legendomis

3×3 turnyre žinomi žmonės žaidė krepšinį su Eurolygos legendomis

Karolis Milišauskas nuotr.

Lietuvoje viešintys legendiniai Eurolygos krepšininkai Nikola Vujčičius, Joe Arlauckas ir Davidas Riversas penktadienio vakarą Vilniuje varžėsi „OlyBet DUNK IT“ 3×3 krepšinio turnyre, kuriame dalyvavo atlikėjai Vaidas Baumila, Omerta, Dovydas Laukys ir daug kitų žinomų sporto ir pramogų pasaulio žmonių.Ketvirtadienio rytą Lietuvos krepšinio aistruoliams prisistačiusios Eurolygos legendos dalyvavo specialioje spaudos konferencijoje, o vėliau susitiko su krepšinio aistruoliais, kurie taip pat galėjo nemokamai išvysti originalius Eurolygos ir Europos taurės čempionų trofėjus.

Spaudos konferencijos metu surengta ir 3×3 krepšinio turnyro burtų traukimo ceremonija, kurioje paaiškėjo komandų sudėtys, o po jos N. Vujčičius, J. Arlauckas ir D. Riversas asmeniškai aplankė turnyro dalyvius ir įteikė jiems marškinėlius.

Renginio metu staigmenų netrūko ne tik susirinkusiems krepšinio fanams, bet ir patiems krepšininkams. Turnyro kuratorius Ignas Grinevičius svečiams įteikė žymiuosius 1992-ųjų metų Barselonos olimpinių žaidynių bronzinės rinktinės marškinėlius, kurie itin nudžiugino lietuvių kilmės J. Arlaucką, prisipažinusį, kad jau seniai norėjo tokius įsigyti.


Krepšinio šventę vainikavo penktadienį erdvėje „Kablys“ vykęs 3×3 krepšinio turnyras, kuriame iš viso varžėsi 6 komandos, sudarytos iš žinomų Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio vyrų ir moterų, o kiekvienas iš legendinių krepšininkų vadovavo dvejoms ekipoms.

Turnyro trijulės buvo pakrikštytos Eurolygos legendų vardu arba pavarde. N. Vujčičiaus komandoje „Nikola“ žaidė Dovydas Laukys, Vaidotas Baumila ir Emilija Mikoliūnaitė, o ekipai „Vujčič“ atstovavo Julius Podlipajevas-Omerta, Rytis Vyšniauskas ir Gintarė Petronytė.

J.Arlaucko vadovaujamoje komandoje „Joe“ rungtyniavo Andrius Petravičius, Airidas Jankus bei Gintarė Katkutė-Lackė, o lietuviškąją amerikiečio pavardę „Arlauckas“ garbė teko ginti Kamilei Nacickaitei, Kristoforui Vaidučiui ir Gedui Saročkai.

Galiausiai, trečiosios Eurolygos legendos „Rivers“ pavarde pakrikštytą trijulę sudarė Fausta Žydelytė, Simanas Žurauskas ir Simas Anužis, o amerikiečio vardu pavadintą „David“ – Rytis Kazlauskas, Petras Daunys ir Gabrielė Šulskė. Pastaroji ekipa triumfavo 3×3 turnyre.

„Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko Lietuvos krepšinio fanams padovanoti dar vieną puikų renginį. Viskas praėjo sklandžiai, o Eurolygos legendos apie Vilnių ir Lietuvą atsiliepė tik gražiausiais žodžiais“, – teigė renginio kuratorius I.Grinevičius.

Primename, kad antrus metus iš eilės vykstančiame „OlyBet DUNK IT“ renginyje praėjusiais metais Lietuvą pirmą kartą aplankė legendinis NBA krepšininkas Gary Paytonas, o šiemet Vilniuje pristatyti net trys stipriausio Europos klubinio krepšinio legendos.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: