„Ryto“ vaikinai iškovojo Eurolygos jaunimo atrankos trofėjų

Vilniaus „Ryto" vaikinai po dramatiškos kovos išplėšė pergalę Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale. Edvino Justos auklėtiniai net 21 taško skirtumu nugalėjo Kauno „Žalgirio" vaikinus 84:63 (19:19, 21:17, 23:16, 21:11).

Ąžuolas Tubelis vilniečius į priekį vedė jau nuo pirmojo kėlinio. Aukštaūgis per jį surinko 8 taškus, tačiau rezultatus po pirmojo ketvirčio buvo lygus – 19:19

Antrasis kėlinys prasidėjo „Ryto" 5:0 spurtu (24:19). Ir toliau Ą. Tubelio vedami vilniečiai baigė pirmąją pusę turėdami 4 taškų persvarą (40:36).

Prasidėjus antrajai finalo pusei varžovus iš Kauno staigiais prasiveržimais pradėjo bausti Augustas Marčiulionis. Įžaidėjas trečiajame kėlinyje pelnė 10 taškų ir dar labiau atitolino „Rytą" nuo kauniečių 63:52.

Paskutinysis ketvirtis buvo tik formalumas ir vilniečiai iškovoja pergalę Kaune bei užsitikrina kelialapį į finalinį turnyrą Kelnėje 84:63.

„Žalgiris": M.Rubštavičius 20 (4/6 trit.), M.Repšys 11, P.Murauskas 11 (6 atk. kam.), O.Kojenetsas 8 (6 atk. kam.), I.Sargiūnas 4, R.Kneižys 4, D.Stenions 3 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), R.Jocius 2, M.Tamulevičius 0, U.Jaruševičius 0, E.Valenta 0, L.Lelevičius 0.

„Rytas": A.Marčiulionis 25 (9/13 dvit.), Ą.Tubelis 25 (9/18 dvit., 15 atk. kam.), A.Kalogirosas 11 (12 atk. kam., 2 blk.).