Puikiai žaidęs D. Lavrinovičius nukalė „Vyčio“ pergalę per pratęsimą (Kiti rezultatai)

Šilutės „Šilutė“ (23-11) VIKINGLOTTO-NKL pirmosios grupės rungtynėse po pratęsimo patyrė pralaimėjimą 71:78 (10:20, 17:14, 19:10, 18:20, 7:14) Darjušo Lavrinovičiaus vedamai Šakių „Vyčio“ (17-17) ekipai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 52 sekundes, Lavrinovičius tritaškiu išvedė svečius į priekį – 64:62. Kitoje atakoje Simonas Serapinas neklydo nuo baudų metimo linijos ir rezultatą išlygino – 64:64.

Per likusį laiką nei viena ekipa nepasižymėjo ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Pratęsimo metu Lavrinovičius pelnė 9 taškus ir padėjo svečiams iškovoti pergalę – 78:71.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo pratęsimo herojus Darjušas Lavrinovičius, brolis pelnė 24 taškus (6/11 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus tiek pat kartų suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Šilutė“: Simonas Serapinas 22, Ibrahimas Sylla 13 (8 atk. kam.), Byronas Sanfordas 9 (5 atk. kam.)

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 24 (26 naud. bal., 6 atk. kam.), Karolis Kokoška 12, Paulius Semaška 11, Marijus Užupis 10 (14 atk. kam).

Gargždai 82:87 Tauragė

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 99:84 Joniškio "Delikatesas"

Telšiai 93:89 Kauno "Žalgiris-2"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 110:79 Vilniaus "Perlas"

Mažeikių "Ereliai" 115:67 Molėtų "Ežerūnas"

Jonava 84:71 Palangos "Kuršiai"