K. Kokoškos tritaškių lietus pažymėtas „Vyčio“ sugrįžimu į pergalių kelią (Kiti rezultatai)

Karolis Kokoška pataikė šešis tritaškius, Marijus Užupis su 19 taškų buvo antras rezultatyviausias Šakių „Vyčio" (19-19) žaidėjas, o jų vedama komanda namų susitikime 83:72 (19:13, 29:20, 16:19, 19:20) pranoko Joniškio „Delikatesą" (17-21) ir laimėjo po dviejų nesėkmių paeiliui.

Joniškiečiams tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

K. Kokoška per 34 minutes iš viso įmetė 20 taškų (1/2 dvit., 6/10 trit.), sugriebė 9 kamuolius ir užfiksavo 23 balų naudingumą.

M. Užupis iš toli realizavo 3 metimus iš 7, o bendrai „Vytis“ įmetė 13 tritaškių iš 37 (35 proc.).

Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje – 13 taškų (5/9 metimai), 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai, 3 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos ir 20 naudingumo balų. Kšištofas finišavo su 4 taškais (2/5 metimai) per 15 minučių.

Eimantui Stankevičiui pataikius iš toli, „Delikatesas“ ketvirtajame kėlinyje buvo priartėjęs per 6 taškus (65:71), tačiau jau kitoje atakoje K. Kokoška atsakė tuo pačiu, paskui dar pridėjo taiklų dvitaškį ir šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą (76:66).

Prasidėjus paskutinei minutei, „Delikatesas“ nei pirmuoju, nei antruoju šansu nepelnė taškų, pražanga sustabdytas D. Lavrinovičius įmetė abi baudas ir padėjo tašką (82:70).

„Vytis“: Karolis Kokoška 20 (6/10 trit., 9 atk. kam.), Marijus Užupis 19, Darjušas Lavrinovičius 13, Paulius Semaška 10 (6 rez. perd., 4 kld.).

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 14, Eimantas Stankevičius 12 (2/8 trit.), Giedrius Stankevičius 11 (8 atk. kam.), Andrius Globys 10.