Lietuvos jaunosios krepšininkės baltarusėms nepaliko jokių vilčių

Lietuvos jaunučių (U16) merginų rinktinė tęsia pasiruošimą kitą savaitę Kaune startuosiančiam „Always" Europos jaunučių krepšinio čempionatui. Tado Stankevičiaus auklėtinės laikinojoje sostinėje sužaidė kontrolines rungtynes su Baltarusijos bendraamžių rinktine. Lietuvės rungtynes laimėjo rezultatu 79:51 (26:10, 13:18, 20:12, 20:11).

Lietuvės užtikrintai pradėjo rungtynes (8:0), o įpusėjus antrajam kėliniui jau turėjo solidų pranašumą (30:10). Varžovės į tai atsakė sėkminga atkarpa ir po dviejų kėlinių turėjo tik 11-os taškų deficitą.

Aikštelės šeimininkės po ilgosios pertraukos vėl susigrąžino saugų pranašumą (59:40), kurį pavyko išsaugoti iki susitikimo pabaigos.

LIETUVA: S.Visockaitė 18 tšk. (11 at. kam.), U.Čižauskaitė 10 tšk., A.Garčinskaitė 8 tšk., A.Švėgždaitė ir R.Kinkevičiūtė po 7 tšk.

BALTARUSIJA: I.Venskaya 15 tšk., Y.Liabedzich 13 tšk., K.Yerameyeva 9 tšk.

Šeštadienį lietuvės susitiks su Latvijos bendraamžėmis. Rungtynės vyks krepšinio mokykloje „Žalgiris" (Naglio g. 4a., Kaunas), jų pradžia – 16 valandą.

Rugpjūčio 17-25 dienomis Kaune varžysis 16 stipriausių Europos komandų, kurios rungtyniaus Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris" salėje (Naglio g. 4a) ir Kauno sporto halėje. Lietuvos jaunučių merginų rinktinė kausis D grupėje kartu su Danijos, Vokietijos ir Rusijos rinktinėmis. Lietuvės grupės ir aštuntfinalio rungtynes žais Kauno sporto halėje. Įėjimas į visas rungtynes nemokamas.

//

//

style="display:none;" data-ad-client="ca-pub-9232533877213603" data-ad-slot="3472783777"> //

alt

style="display:block" data-ad-format="fluid" data-ad-layout-key="-a0-16+1s+4t-8b" data-ad-client="ca-pub-9232533877213603" data-ad-slot="5015274760"> //