M. Šerkšno vedamas Vilkaviškio klubas Kaune pasiekė revanšą (Kiti rezultatai)

Nuotr. D.Lukšta / NKLyga.lt

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Vilkaviškio „Perlo“ (3-5) klubas, kuris svečiuose 98:84 (31:16, 25:23, 21:22, 21:23) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (5-2).

Prieš dvi dienas šių komandų akistatą taip pat Kaune laimėjo „Žalgiris-2“ (80:77).

Šįkart „Perlas“ į priekį šovė nuo pat pradžių. Pirmąjį kėlinį Vilkaviškio ekipa laimėjo 15 taškų pranašumu (31:16).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Perlo“ persvara siekė 20 taškų (83:63), o kauniečiai daugiausiai priartėjo iki 12 taškų deficito.

Nugalėtojų komandoje puikiai žaidė Mantas Šerkšnas, kuris per 32 minutes pelnė 25 taškus (7/9 trit., 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 20 (7 atk. kam.), Paulius Murauskas 14 (7/10 dvit.), Radvilas Kneižys 13, Giedrius Bergaudas, Matas Repšys ir Karolis Babušis po 7.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 25 (7/9 trit., 31 naud. bal.), Martynas Linkevičius 21 (6 atk. kam.), Edgaras Stanionis 15, Povilas Gaidys 10, Aurimas Birgelis ir Šarūnas Valunta (7 rez. perd.) po 7.

Šakių "Vytis" 72:77 Šilutė

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 98:60 Mažeikių "Ereliai"