Į aikštę grįžusi „CBet“ komanda pasiekė dramatišką pergalę Telšiuose (Kiti rezultatai)

Nuotr. Dainius Lukšta / NKLyga.lt

Po priverstinės pustrečios savaitės pertraukos į aikštę grįžusi Jonavos „CBet“ (15-2) iškovojo pergalę. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose po kovos iki paskutinių akimirkų 70:66 (11:16, 18:14, 26:21, 15:15) įveikė „Telšių“ (14-7) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje priminė kalnelius – iš pradžių „CBet“ spurtavo 11:2 ir buvo susikrovusi 10 taškų pranašumą (44:34), bet netrukus „Telšiai“ atsakė atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį 47:46.

Ketvirtajame kėlinyje „Telšiai“ vėl spurtavo ir likus 4 minutėms pirmavo 67:58, tačiau „Telšiai“ atsakė atkarpa 7:0 ir likus 80 sekundžių deficitą sumažino iki 2 taškų (65:67).

Paskutinę minutę Mindaugas Norkus įmetė vieną baudą iš dviejų ir „Telšių“ deficitą sumažino iki 3 taškų (66:69). Darius Tarvydas prametė abi baudas, bet Nojus Pankratjevas realizavo vieną baudą ir likus 7,6 sek. „CBet“ pirmavo 70:66. Galiausiai „Telšiai“ suklydo ir pergalę šventė Jonavos komanda.

„Telšiai“: Ignas Razutis 14 (8 rez. perd.), Deividas Rasys 12 (8 atk. kam.), Vilius Pocius 11 (7 atk. kam.), Mindaugas Norkus ir Tomas Zdanavičius po 10.

„CBet“: Darius Tarvydas 18, Gediminas Žalalis 13 (9 atk. kam.), Kahlilas Thomasas 10, Nojus Pankratjevas 8.

Gargždai 119:115 Šakių "Vytis"

Šilutė 78:87 Palangos "Kuršiai"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 88:72 Vilkaviškio "Perlas"

Molėtų "Ežerūnas-Atletas" 85:89 Vilniaus "Perlas"

Šilalės "Lūšis" 88:76 Joniškio "Delikatesas"