„Sūduva-Mantinga“ antroje mačo pusėje sutriuškino klaipėdiečius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-1) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antradienio vakarą namuose nukeltose 12-ojo turo rungtynėse 87:55 (22:12, 19:23, 25:12, 21:8) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (3-10).

Marijampoliečiai iškovojo devintą pergalę iš eilės.

Po dviejų kėlinių „Sūduva-Mantinga“ turėjo 6 taškų persvarą, bet antroje rungtynių pusėje ėmė dominuoti.

Šarūnas Beniušis pelnė 6 taškus, Aurimas Urbonas ir Evaldas Džiaugys pridėjo po du taškus, Žygimantas Šimonis smeigė tritaškį ir trečiojo kėlinio viduryje marijampoliečiai įgijo 17 taškų persvarą (54:37).

Netrukus pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (59:39), o rekordinė 32 taškų persvara buvo pasiekta su paskutiniu Šarūno Beniušio dėjimu (87:55).

Antrąją rungtynių pusę „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 26 taškų persvara – 46:20.

Marijampolės komandai Šarūnas Beniušis per 23 minutes pelnė 19 taškų (9/12 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (4/10 dvit., 1/4 trit., 5/7 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 19 (9/12 dvit., 10 atk. kam., 29 naud.), Evaldas Džiaugys 17 (6/7 dvit., 10 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 14 (4/8 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Ignas Labutis 10 (2/3 trit.), Edvinas Jezukevičius 9 (5 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 8 (1/6 trit., 3 per. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 16 (4/10 dvit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Lukas Kreišmontas 11 (3/8 trit.), Petras Piekus 9, Kristupas Keinys 7 (6 atk. kam.).