Devintosios NKL savaitės MVP – E. Jaškus

NKL nuotr.

„7bet-NKL“ devintosios savaitės MVP tapo Palangos „Kuršių“ gynėjas Ernestas Jaškus.

Jis dvejose „Kuršių“ laimėtose rungtynėse užfiksavo 21,5 taško, 3 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvių perdavimų, 2,5 perimto kamuolio, 1 bloko ir 25 naudingumo balų statistiką.

Akistatoje su Joniškio „Delikatesu“ 21-erių 195 cm ūgio gynėjas per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, asistavo penkis sykius, blokavo 2 metimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Tuo metu mače su Vilkaviškio „Perlu“ gynėjas įmetė 25 taškus (2/3 dvit., 6/8 trit., 3/4 baudų), perėmė 3 kamuolius ir įsirašė 22 naudingumo balus.

Krepšininkas praėjusią savaitę užfiksavo asmeninius taškų (25), naudingumo balų (28), blokuotų metimų (2), pataikytų dvitaškių (5) ir tritaškių (6) rekordus.

Šį sezoną E. Jaškus fiksuoja 9,7 taško, 2,9 atkovoto kamuolio, 3,1 rezultatyvaus perdavimo ir 10,8 naudingumo balo statistiką.

Kaunietis Palangos klube žaidžia antrąjį sezoną.

Taip pat pristatome kitus keturis krepšininkus, kurie pateko į geriausių savaitės žaidėjų penketuką.

Karolis Babušis, „Mažeikiai“
Vid. 20 tšk., 10,5 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. bal.

K. Babušis pergalingose rungtynėse su Vilkaviškio „Perlu“ taikėsi į trigubą dublį – per 38 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą. 13 atkovotų kamuolių ir 31 naudingumo balas – naujieji 21-erių 187 cm ūgio kauniečio rekordai, o 7 rezultatyvūs perdavimai – pakartotas geriausias asmeninis rezultatas.

Mantas Ruikis, „Gargždai“
Vid. 19,5 tšk., 4,5 atk. kam., 2,5 rez. perd., 2,5 per. kam., 25 naud. bal.

Akistatoje su „Kretinga“ M. Ruikis sužaidė naudingiausias savo sezono rungtynes. Tuomet 197 cm ūgio krepšininkas įmetė 19 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 4/5 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 efektyvumo balus.

Donnellis Cegersas, Joniškio „Delikatesas“
Vid. 21,5 tšk., 11 atk. kam., 2,5 rez. perd., 2 per. kam., 25 naud. bal.

Amerikietis rungtynėse su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ surinko 32 naudingumo balus. Jo sąskaitoje buvo 25 taškai (7/10 dvit., 2/4 trit., 5/8 baudų), 11 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Su 18,4 taško vidurkiu krepšininkas lygoje užima antrąją vietą, o su 21,8 naudingumo balo rodikliu – trečiąją.

Jonas Paukštė, „Mažeikiai“
Vid. 16 tšk., 11 atk. kam., 2,5 rez. perd., 2 bl., 25,5 naud. bal.

Akistatoje su Vilkaviškio „Perlu“ Jonas Paukštė buvo nesustabdomas – per 25 minutes spėjo įmesti 20 taškų (9/9 dvit., 2/3 baudų), atkovoti 12 kamuolių ir surinkti 32 naudingumo balus. Centro vedami „Mažeikiai“ mačą laimėjo 96:90.

Kitose rungtynėse su Vilniaus „Perlu Energija“ prireikė pratęsimo, o J. Paukštė per 40 minučių surinko dvigubą dublį: 12 taškų, 10 sugriebtų kamuolių, 3 blokai ir 19 efektyvumo balų. Visgi „Mažeikiai“ Vilniuje suklupo 94:99.