Pirmąją sezono pusę „Gargždai“ baigė užtikrinta pergale prieš žalgiriečius

Nuotr. BC Gargždai / NKL

Pirmąją sezono dalį „Gargždų“ ekipa baigė pergale ir puikiu pasirodymu gynyboje. Gargždiškiai namie 70:50 (16:9, 21:12, 15:15, 18:14) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (15-11). Gargždų ekipai tai buvo 3 pergalė iš eilės.

Abi ekipos jau užsitikrino vietą tarp septynių geriausių komandų, kurios antroje sezono pusėje varžysis tarpusavyje. „Gargždai“ finišavo treti, o kauniečiai dar gali nusileisti iš ketvirtos į penktąją poziciją.

Gargždų komandai Mindaugas Stašys per 35 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Šeimininkams pergalė atnešė kibi gynyba. Žalgiriečiai pataikė vieną tritaškį iš 20, o iš dviejų taškų zonos atakavo 35 proc. tikslumu (17/48 met.).

„Gargždai“ nurūko į priekį dar pirmajame kėlinyje, kai spurtavo 10:3. Antrajame kėlinyje pranašumas pasiekė dviženklę ribą (23:13), o po Beno Ilevičiaus dvitaškio šeimininkai per pertrauką pirmavo 16 taškų (37:21).

Po pertraukos svečiams nepavyko panaikinti dviženklio deficito. Pranašumą auginę gargždiškiai daugiausiai pirmavo 24 taškais (61:37).

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Nedas Montvila, kurio sąskaitoje per 17 minučių buvo 9 taškai (3/4 dvit., 1/4 trit.), 6 atkovoti kamuoliai bei 12 naudingumo balų.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 16 (4/7 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.), Ernestas Bružas 13 (4/5 dvit.), Benas Ilevičius 12 (2/4 trit.), Simas Galdikas (5/7 dvit., 7 atk. kam.) ir Marius Runkauskas (3/10 trit.) po 10.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 11 (4/11 dvit., 9 atk. kam.), Nedas Montvila 9 (6 atk. kam.).

Šakių "Vytis" 92:87 Palangos "Kuršiai"

Vilniaus "Perlas-Energija" 97:101 Vilkaviškio "Perlas"

Kauno r. "Atletas" 96:64 Mažeikių "Mažeikiai"

Joniškio "Delikatesas" 78:99 Šilutės "Šilutė"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 113:64 Kretingos "Kretinga"

Telšių "Telšiai" 78:60 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"