RKL B diviziono apžvalga: tęsiama „Milastos“ pergalių serija ir pirmasis sezono pratęsimas

RKL nuotr.

Lapkričio 11 dieną Nostra.lt-RKL B divizione įvyko 7 dvikovos. Čempionato naujokai – Birštono „Milasta“ – toliau demonstruoja puikius rezultatus ir žengia be pralaimėjimų. Kai kurios rungtynės baigėsi triuškinamomis pergalėmis, o štai LSU ir „Tornado KM-Tauro“ susirėmime nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo.

Naujausia „Druskininkų“ auka – „Rytas-MRU“

Druskininkų „Druskininkai“ (5-1) išvykoje 92:82 (21:23, 30:17, 20:18, 21:24) patiesė Vilniaus „Rytą-MRU“ (1-2).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, pirmajame kėlinyje turėję 8 taškų persvarą (6:14). Antrojo kėlinio viduryje „Druskininkų“ krepšininkai spurtavo 14:0 ir užtikrintai išsiveržė į priekį (40:30). Po ilgosios pertraukos svečiai nestabdė ir pranašumą padidino iki 19 taškų (67:48).

Tačiau kova toli gražu nesibaigė. Vos per kelias minutes „Ryto-MRU“ krepšininkai skirtumą smarkiai sumažino, ir ketvirtajame kėlinyje po Granto Križanausko tritaškio iš „Druskininkų“ persvaros teliko 3 taškai. Vis dėlto „Rytui-MRU“ iki pergalės pritrūko – vilniečiai ėmė dažnai klysti, o tuo pasinaudoję varžovai atstatė dalį persvaros ir triumfavo.

„Druskininkų“ gretose net 51 naudingumo balą bei beveik pusę komandos taškų pelnė Darius Kibildis. Žaidėjas per 35 minutes įmetė 43 taškus (12/16 dvit., 3/7 trit., 10/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas-MRU“ ekipoje geriausiai pasirodė Nojus Kulieša, per 35 minutes pelnęs 19 taškų (5/9 dvit., 3/7 trit.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 19 naudingumo balų.

16 taškų skirtumas, pratęsimas ir pergalė: LSU komanda namuose įveikė „Tornado KM-Taurą“

Lietuvos sporto universiteto krepšininkai (2-2) namų aikštelėje rezultatu 113:108 (22:30, 21:21, 26:24, 29:23, 15:10) po pratęsimo laimėjo prieš Kauno rajono „Tornado KM-Taurą“ (1-3).

Favoritas pergalei išryškėjo jau pirmajame kėlinyje, kai „Tornado KM-Tauras“ susikrovė 11 taškų persvarą (19:30). Po ilgosios pertraukos skirtumas išaugo iki 16 taškų (49:65), tačiau LSU krepšininkai netrukus atsigavo ir ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino (86:86).

Paskutinėmis minutėmis užvirusioje kovoje komandos žaidė taškas į tašką. Likus 11 sekundžių Augustas Gudelevičius taikliu dvitaškiu išvedė „Tornado KM-Taurą“ į priekį, tačiau rungtynių laikmačiui rodant vos 3 sekundes Kajus Vizgirdas smeigė dvitaškį ir išlygino rezultatą.

Nugalėtojas paaiškėjo pratęsime. Artimoje kovoje minimaliai pirmavo LSU ekipa, tačiau pratęsimo pabaigoje Kauno rajono komanda rezultatą persvėrė savo naudai. Likus pusei minutės Tomas Jukna tiksliu tritaškiu metimu ir dviem taikliais baudos metimais išvedė LSU komandą į priekį, o Mariaus Gasparaičio realizuoti du baudos metimai užtikrino aikštelės šeimininkų pergalę.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – „Tornado KM-Tauras“ atstovas Žilvinas Rusys, per 38 minutes pelnęs 29 taškus (6/7 dvit., 4/5 trit., 5/7 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 42 naudingumo balus.

Nugalėtojų ekipoje daugiausiai taškų – 25 – pelnė komandos kapitonas Tomas Jukna (4/7 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.). Žaidėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Gargždų „Gargždai-SC“ (2-3) – Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ (5-0) 57:98 (31:29, 11:17, 10:26, 5:26)

Panevėžio „Panevėžys“ (2-3) – Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ (4-0) 78-109 (18:29, 9:28, 17:28, 34:24)

Kupiškio KK „Kupiškis“ (2-2) – Molėtų „Ežerūnas“ (1-3) 89:79 (24:11, 23:12, 21:35, 21:21)

Anykščių KKSC-„Elmis“ (2-3) – Švenčionėlių „Rida“ (1-4) 100:71 (27:20, 35:17, 20:17, 18:17)

Birštono „Milasta“ (5-0) – VKM-VILMA (1-2) 84:51 (23:14, 22:17, 20:9, 19:11)