Šeštosios NKL savaitės MVP – A. Pukelis

NKL nuotr.

„7bet-NKL“ šeštosios savaitės MVP tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis.

28-erių šilutiškis praėjusią savaitę per dvejas rungtynes užfiksavo 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvių perdavimų, 2,5 perimto kamuolio bei 37 naudingumo balų statistiką.

Rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ A. Pukelis pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 37 naudingumo balus.

Mače su Vilniaus „Rytu-2“ jis pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 9/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“ Vilniaus komandą įveikė 110:74, o „Neptūną-Akvaservis“ – 84:48.

Pristatome ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių žaidėjų penketuką.

Martynas Mažeika, „Kretinga-VR Servisas“
Vid. 21 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud. bal.

37-erių veteranas sužaidė solidžias rungtynes – per 30 minučių pelnė 21 tašką (4/7 dvit., 1/1 trit., 10/12 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balų.

Vis tik to neužteko pergalei. Kretingiškiai 80:103 pralaimėjo prieš be pralaimėjimų žingsniuojantį Kauno „Žalgirį-2“.

Gytis Nemeikša, Kauno „Žalgiris-2“
Vid. 16,5 tšk., 7,5 atk. kam., 2,5 rez. perd., 1 per. kam., 2,5 blok., 24,5 naud. bal.

21-erių puolėjas pergalingose rungtynėse su „Kretinga-VR Servisas“ per 26 minutes surinko 12 taškų (6/7 dvit.), 4 atkovotus kamuolius, 3 blokus bei 21 naudingumo balą.

Lyderių akistatoje su „Telšiais“ G. Nemeikša per 35 minutes pridėjo 21 tašką (3/5 dvit., 5/9 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus bei surinko 28 naudingumo balus. Šias rungtynes žalgiriečiai taip pat laimėjo.

Karolis Guščikas, Mažeikių „M Basket“
Vid. 22 tšk., 15 atk. kam., 3 rez. perd., 3 blok., 38 naud. bal.

Į „7bet-NKL“ sugrįžęs ir pirmosiose sezono rungtynėse komandą į pergalę vedęs 30-metis krepšininkas per 27 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 8/12 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 38 naudingumo balus.

Motiejus Krivas, Kauno „Žalgiris-2“
Vid. 13,5 tšk., 9 atk. kam., 1,5 rez. perd., 1 per. kam., 1 blok., 23,5 naud. bal.

Rungtynėse su kretingiškiais 17-metis puolėjas per 15 minučių pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, perėmė kamuolį bei surinko 14 naudingumo balų.

Mače su „Telšiais“ M. Krivas per 31 minutę surinko 19 taškų (7/11 dvit., 5/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 2 blokus bei 33 naudingumo balus.