„Perlo“ legionieriaus sezono mačo nepakako: „Šilutė“ triumfavo Vilkaviškyje (Kiti rezultatai)

Nuotr. T. Matijoška / NKL

Augustine'as Ejike Ene sužaidė rezultatyviausias „7bet-NKL“ rungtynes, tačiau „Šilutė“ (7-6) pasiekė septintąją pergalę.

Simono Serapino auklėtiniai išvykoje 79:74 (26:24, 22:19, 9:12, 22:19) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (6-8), kuriam nusileido praėjusį ketvirtadienį.

Vilkaviškio komandai A. Ejike Ene per 24 minutes pelnė 18 taškų (1/3 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, dukart suklydo, blokavo 2 metimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Iki šiol rezultatyviausios jo rungtynės buvo su Vilniaus „Rytu-2“, kai 24-erių gynėjas pelnė 17 taškų.

Likus mažiau nei 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Jalenas Warrenas dvitaškiu išlygino rezultatą, o Linas Lekavičius išvedė svečius iš Šilutės į priekį (76:74).

Po Šarūno Zablockio minutės pertraukėlės A. Ejike Ene ir Linas Lekavičius apsimainė netaikliais metimais, o Joshua Alexanderis atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą bei įmetė tik vieną iš dviejų baudų metimų.

Tiksint paskutinėms 25 sekundėms prametė ir Moussa Mayaki, o kitoje aikštės pusėje vėl baudė J. Warrenas (79:74). Per likusias 15 sekundžių „Perlui“ nebepavyko išsigelbėti.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė J. Alexanderis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 15 taškų (5/7 dvit., 5/7 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos, 2 blokai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo J. Warrenas, per 36 minutes pelnęs 19 taškų (7/14 dvit., 0/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

„Perlas“: Augustine'as Ejike Ene 18 (5/8 trit., 2 blok.), Moussa Mayaki 13 (3/9 dvit., 7/8 baud., 8 atk. kam.), Amandas Urkis 11 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Rokas Stankevičius 10 (5/8 dvit.), Gytis Mačionis 9.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 19 (7/14 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Edgaras Preibys 17 (3/6 trit.), Joshua Alexanderis 15 (5/7 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 2 blok.), Eduardas Targonskis 9, Julius Liesis 7.

Kauno "Žalgiris-2" 65:55 Palangos "Kuršiai"

"Telšiai" 74:69 Šakių "Vytis-VDU"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 73:69 Vilniaus "Rytas-2"