N. Radžiaus vedamas „Olimpas“ įveikė kėdainiškius

RKL nuotr.

Plungės „Olimpas“ (12-10) namuose rezultatu 89:87 (22:19, 24:25, 19:21, 24:22) artimoje kovoje nugalėjo Kėdainių sporto centro ekipą (10-11). Sezono pradžioje įvykusioje šių komandų akistatoje taip pat vyko artima kova – tąkart „Olimpas“ taip pat išplėšė pergalę 2 taškų skirtumu (77:75).

Pirmajame kėlinyje komandos kovojo taškas į tašką, o antrajame plungiškiai staiga šovė į priekį – surengė spurtą 13:0 (37:24). Kėdainių SC ekipa atsakė epizodu 1:14 ir neleido „Olimpui“ atsiplėšti į priekį. Antroji rungtynių pusė žiūrovams padovanojo ilgą ir artimą kovą dėl pergalės.

Nė vienai komandai nepavyko gerokai pranokti kitos, tačiau varžyboms artėjant link pabaigos situacija klostėsi kėdainiškių naudai – priešpaskutinę minutę pirmavo jie (83:87). Plungiškis Mantas Kazonas pataikė dvitaškį, o vėliau išprovokavo varžovo pražangą ir dviem tiksliais baudų metimais išlygino rezultatą. Likus vos 6 sekundėms Nojus Radžius smeigė lemtingą dvitaškį ir padovanojo „Olimpui“ pergalę.

Išskirtinį pasirodymą Plungės komandoje pademonstravo Nojus Radžius, kuris per 20 minučių pelnė 27 taškus (5/6 dvit., 4/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko net 36 naudingumo balus.

Kėdainių sporto centro krepšininkų gretose geriausiai žaidė Ignas Bilinskas, per 30 minučių pelnęs 26 taškus (11/13 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavęs 4 varžovų pražangas bei užsidirbęs 30 naudingumo balų.