„Atletas“ aštuntfinalio seriją pradėjo užtikrinta pergale (Kiti rezultatai)

Nuotr.: D. Lukšta / NKL

Užtikrinta pergale „7bet-NKL“ atkrintamąsias pradėjo Kauno r. „Atletas“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai namuose 109:84 (21:17, 28:24, 36:27, 24:16) nepaliko šansų Joniškio „Delikateso“ krepšininkams.

Aštuntfinalio serija vyks iki trijų pergalių. Antrosios serijos rungtynės prasidės artėjantį sekmadienį 16 val.

Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai dviženklį pranašumą įgijo jau įpusėjus pirmajam kėliniui, kuomet po Gyčio Sirutavičiaus tritaškio išsiveržė 14:3. Visgi šaltą dušą gavę svečiai sugebėjo atsitiesti ir po 10 minučių atsilikinėjo 17:21.

Antrasis ketvirtis buvo tarsi pirmojo kopija. Kėlinio pradžioje spurtavęs „Atletas“ įgijo solidų pranašumą (44:27), tačiau „Delikatesas“ prieš ilgąją pertrauką sugebėjo atsilikimą sušvelninti – 41:49.

Visgi savų sirgalių akivaizdoje rungtyniavęs „Atletas“ po pertraukos užkūrė puolimo mašiną ir per trečiąjį kėlinį sukratė 36 taškus ir vėl pabėgo (84:67). Joniškiečiams trečią kartą į rungtynes grįžti nebepavyko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gytis Sirutavičius, per 28 minutes pelnęs 24 taškus (5/6 dvit., 4/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Darionas Rackley, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 18 taškų (2/5 dvit., 3/9 trit., 5/7 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 24 (5/6 dvit., 4/9 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 28 naud.), Tomas Balčiūnas 19 (7/12 dvit., 11 atk. kam.), Paulius Danisevičius (6/7 dvit., 12 rez. perd., 29 naud.) ir Tautvydas Baltrušaitis (3/5 trit., 7 atk. kam., 2 blok.) po 17, Egidijus Dimša 13 (5/6 dvit., 9 atk. kam.), Edas Valenta 12 (6/6 dvit.).

„Delikatesas“: Darionas Rackley 18 (3/9 trit., 5/7 baud., 6 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Corey Boydas 17 (7/13 dvit., 9 atk. kam.), Vilius Valuntonis 15 (5/11 trit.), Vilius Akučka (3/7 trit.) ir Nojus Jankūnas (4/5 dvit., 6 atk. kam.) po 9, Ugnius Mineikis (6/9 baud.) ir Fernando Salsamendi (4/6 dvit., 4 rez. perd.) po 8.

"Šilutė" 81:76 Vilkaviškio "Perlas"

Vilniaus "Stekas" 79:84 Vilniaus "Rytas-2"