„Olimpas“ pateikė staigmeną Jurbarke

RKL nuotr.

Plungės „Olimpas“ išvykoje atlaikė vėlyvą priešininkų spurtą ir rezultatu 92:82 (26:22, 24:13, 18:14, 24:33) įveikė Jurbarko „Jurbarką-Karį“. Jurbarkiškiai vis dar pirmauja ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių, tačiau Plungės ekipa rezultatą sušvelnino – 1:2.

Iš pradžių komandos kovojo artimai, o pirmojo kėlinio viduryje spurtas 8:0 plungiškiams suteikė kiek didesnę persvarą (21:13). Ketvirčio gale „Jurbarkas-Karys“ varžovus prisivijo (24:22), bet antrojo kėlinio viduryje „Olimpas“ sužaidė atkarpą 9:0 ir įtvirtino dviženklį pranašumą (39:27).

Po ilgosios pertraukos jurbarkiškių padėtis negerėjo: Plungės krepšininkai dar kartą spurtavo – pelnė 11 taškų iš eilės. Po šio epizodo skirtumas siekė net 22 taškus (68:46). Ketvirtajame kėlinyje plungiškiai dar padidino persvarą (76:49), tačiau iškart po to „Jurbarkas-Karys“ atgijo ir ėmė sparčiai tirpdyti varžovų pranašumą. Likus pusantros minutės komandas skyrė tik 7 taškai (89:82), bet jurbarkiškiams pavyti varžovus pritrūko laiko.

Net 43 naudingumo balus „Olimpo“ gretose surinko Domininkas Matutis. Jis per 33 minutes pelnė 26 taškus (2/2 dvit., 5/7 trit., 7/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

Po 18 taškų į „Jurbarko-Kario“ sąskaitą įrašė Tomas Delininkaitis (32 min, 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 4 išprovokuotos pražangos, 14 naudingumo balų) ir Rokas Ūzas (29 min, 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 išprovokuotos pražangos, 11 naudingumo balų).